Прикраси для пірсингу

Сучасна індустрія пірсингу пропонує велику кількість різноманітних прикрас для різних ділянок тіла, виготовлених зі срібла, золота або хірургічного металу (щоб уникнути алергії). Часто буває таке, що починається алергія на матеріал вставленого в прокол предмета, що може бути зараженням або мати які-небудь інші наслідки.

Що стосується пірсингу вуха, то тут, напевно, найбільший вибір прикрас, так як це найпоширеніший вид пірсингу. Найчастіше сережки носяться в проколах мочок вух чоловіків або жінок, при цьому паралельно і симетрично один одному. Але за новою тенденції класика відходить на задній план, тому з'явилася така собі перевагу асиметрії. Сучасний пірсинг вуха значно урізноманітнюється - від проколу мочок він перейшов до численних проколів хряща вуха і навіть до трагус (опуклість над виходом вушного каналу). При проколі мочки пірсинг заживає близько 3-4 місяців, а вже при проколі хряща до півроку.

Багато хто боїться робити пірсинг вух, але це марно, тому що практично ніяких хворобливих відчуттів при процедурі не випробовується. Тату-салон Слід пропонує не тільки послуги з пірсингу, але і широкий вибір прикрас для вух та інших ділянок тіла. Наші спеціалісти мають великий досвід, тому не варто хвилюватися за якість виконаної роботи. Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені.