Пірсинг

Пірсингом називають прокол на тілі, який згодом прикрашається металевими, дерев'яними, кістяними спеціальними прикрасами. Само прикраса на тілі – це також пірсинг.

Пірсинг - це не тільки данина моді. Проколи на тілі, як і татуювання - це можливість виразити себе, показати свою приналежність до певної релігійної або соціальної громаді, висловити повагу і захоплення коханому кумиру, або ж просто можливість прикрасити своє тіло.

Тату-салон Слід робить пропонує наступні види пірсингу:

  • пірсинг чи прокол вух

  • пірсинг носа

  • пірсинг пупка;

  • пірсинг язика;

  • пірсинг губ;

  • пірсинг сосків;

  • пірсинг інтимних зон,

а також проколи будь-яких частин тіла, які побажає замовник, якщо це не призведе до проблем зі здоров'ям.

У нашому салоні майстри виконують пірсинг виключно одноразовими, стерильними інструментами (пістолетом або звичайними індивідуальними голками), що гарантує швидке загоєння проколу і відсутність можливостей занесення інфекції. Після створення проколу рана обробляється спеціальними засобами, які дезінфікують її і трохи притупляють хворобливі відчуття.

У нас можна придбати стерильні тимчасові сережки і прикраси з медичної сталі або титану для пірсингу, які згодом, після загоєння ранки, зможете замінити постійними сережками. Також ми можемо відразу надіти на свіжий прокол прикраси, принесені вами, але не використовуйте для цих цілей метали, які окислюються (нікель, мідь і т.д.).

Відразу після того, як наш спеціаліст зробить вам прокол, він розповість про те, як правильно доглядати за ранкою, як її промивати, поки вона не заживе, а також в перебігу якого часу вона буде гоїтися, виходячи з того, на якій ділянці тіла Вам був зроблений пірсинг. Наприклад, пірсинг вух або носа заживає досить швидко, а ось пірсинг пупка може вимагати ретельного догляду за собою впродовж року.

У тату-салоні Слід ви отримаєте кваліфіковані поради та послуги від кращих майстрів у Львові.