Татуаж

Татуаж – це неглибоке татуювання, впровадження фарбувального пігменту у верхній шар шкіри. Після того, як епідерміс оновиться і татуювання заживе, ви на тривалий час отримаєте стійкий макіяж. Якщо вам набридло щоранку наносити косметику і змивати її перед сном щовечора, перманентний макіяж очей і брів - саме те, що вам потрібно. Щоб його зробити, можна звернутися як у звичайний салон краси, так і в спеціалізований тату-салон .

Татуаж часто роблять жінки, які страждають підвищеним потовиділенням, алергією на косметику або мають проблеми із зором. Татуаж очей - прекрасний вихід для тих, хто часто відвідує басейн або їде відпочивати на море. Перманентний мейк-ап імітує косметичні засоби, покращує форму брів і губ. Застосовуючи новітні медичні препарати, можна зробити процедуру татуажу губ, очей і брів комфортної і абсолютно безболісною. Вибираючи тату-салон у Львові, обов'язково уточнюйте, чи є там подібні засоби. В нашому закладі майстри використовують знеболюючі препарати виробників зі світовим ім'ям, що гарантує клієнтам відчуття комфорту при виконанні татуажу.

Існує багато різноманітних методик і технік, завдяки яким татуаж виглядає максимально природно та його неможливо буде відрізнити від звичайного макіяжу. Фарбувальний пігмент тримається від 6 місяців до декількох років. Іноді, при вікових змінах, може знадобитися додаткова корекція. Макіяж збереже свої властивості максимально довгий час, якщо ви будете дотримуватися правил догляду за татуажем.

Тату-салон Слід  застосовує тільки високоякісні матеріали та сучасне обладнання, а наші майстри маюсь великий досвід, тому зроблять татуаж якісно, безболісно і дійсно красиво!