Татуювання на шрамах і рубцях

Для деяких людей татуювання - це єдине, що може допомогти приховати шрами і рубці на тілі і зробити їх не помітними для оточуючих очей. Спосіб хороший, але не на всіх шрамах і рубця рекомендується робити татуювання і про це потрібно знати, щоб уникнути серйозних неприємностей, які можуть виникнути, якщо цим знехтувати. 

Шрами і рубці можна розділити на кілька типів і так: 

Атрофічні рубці, вони найчастіше залишаються на шкірі після опіків або невеликих операційних втручань. Ці рубці мають як би в роздавлений вигляд і вони відрізняються від основної шкірі більш світлим кольором. Татуювання на даному типі рубців робити дозволяється. 

Нормотрофіческіе рубці з'являються на шкірі після невеликих пошкоджень, при яких не була зачеплена базальна мембрана. Нормотрофіческіе рубці частенько схожі на Атрофічні і на них також можна робити татуювання. 

Гіпертрофічні шрами виникають після сильних пошкоджень шкірного покриву, під час заживання фіброзна тканину сильно розростається, через що на поверхні з'являються піднесення темного кольору і які сильно кидаються в очі. На цьому типі шрамів татуювання можна робити, але клітини буває поглинають фарбу. 

Келоїдні рубці з'являються зазвичай через один-два місяці, після основної травми шкірі. Мають темний колір, викликають свербіж і біль, перший час ростуть. Робити татуювання на цьому типі заборонено. 

Родимі плями - на них також не слід робити татуювання, тому-що на подібних місцях утворюються багато судин, які можна пошкодити.