Тату

Татуювання - це нанесення на тіло малюнка фарбою під шкіру спеціальними голками.

Точно невідомо, коли саме людина вперше нанесла малюнок на свою шкіру. Але відомо, що історія татуювання нараховує не менше 6000 років. Найдавніші тату знайдені при розкопках пірамід у Єгипті.

У час потужному сплеску молодіжної культури 50-60-х років минулого століття з'явилося нове покоління майстрів та аматорів татуювання, амбіції і сміливі експерименти яких, знову звели тату в ранг мистецтва.

Як вибрати тату?

Перш за все, необхідно відзначити, що форма і розмір татуювання залежить від місця, на яке вона повинна бути нанесена. Загальна форма малюнка тату повинна відповідати анатомії тіла, тобто повторювати обриси даної ділянки тіла. Розмір татуювання не повинен бути занадто великим або занадто дрібним, татуювання має гармоніювати на тілі і виглядати естетично красиво, чим більше деталей і складніше ескіз тату, тим крупніше він повинен виконаються.

Процес нанесення татуювання

Процес нанесення татуювання полягає у введенні під шкіру різних барвників, які абсорбуються клітинами макрофагами. Далі, ніж підшкірний шар барвники не поширюються, і все життя знаходяться всередині клітин. У сучасному обладнанні для татуювання швидкість вібрації голок досягає 5000 ударів за хвилину, завдяки чому процес стає практично безболісним.

Тату-салон Слід використовує виключно одноразові матеріали і виконує правила асептики і санітарно-епідеміологічні норми. Безпосередньо перед кожним сеансом татуювання повітря всередині приміщення дезінфікується за допомогою кварцової лампи. Застосовувані голки, носики, контейнери та фарби для тату в нашій студії усі стерильні і одноразові!

Майстри в нашого тату-салону працюють виключно сучасним обладнанням. Це перешкоджає занадто глибокому травмування шкіри і гарантує рівномірне внесення частинок фарби під шкіру.