Шрамування

Шрамування (скарифікація) – це досить екстремальний засіб прикрашання свого тіла, який полягає в нанесенні шрамів на шкіру у вигляді візерунка. Але частіш за все шрамування проводять, щоб замаскувати вже наявний шрам.

Шрамування, як вид прикрашання тіла, існує вже досить давно. У древніх племен шрами наносилися, як познака воїнів, або мали релігіозний характер. Пізніше шрамування у вигляді клейма почали застосовувати для позначання злочинців. Але зі зміною епох, змінюються і погляди, тому скарифікація набирає все більшу популярність як у чоловіків, так і у прекрасної половини.

Де зробити шрамування?

Треба зазначити, що скарифікація – досить складна процедура, і якщо її буде робити не досвідчена людина, то це може призвести до дуже негативних наслідків. Проводити процедуру повинен професійний майстер у санітарних умовах стерильнім інструментом, що складно забезпечити у домашніх умовах. Тому, якщо ви хочете зробити собі шрамування, звертайтеся у професійній тату-салон.

Як робиться шрамування?

При виборі ескізу малюнка по-перше треба розглянути усі фото с роботами майстра, а вже потім висловити особисті побажання.

Одним з найважливіших моментів процедури є анестезія. Майстру треба переконатися, що у вас нема алергічних реакцій тапротипоказань до анестетика.

Також важливим є візирі місця для нанесення малюнка. Скарифікацію заборонено наносити на місцях, де проходять важливі вени та артерії, наприклад на зап’ясті, тому що це ризиковано для здоров’я та життя.

Тату-салон Слід у Львові проведе процедуру шрамування професійно, якісно та безпечно. Ми гарантуємо, що ви будете задоволенні!